May 2, 2017

NYC armastus

Homme asun jälle teele oma lemmik sihtpunkti - NYC. See on minu viies kord NY'i minna. Esimene kord käisin seal 2012/2013 aastavahetusel, kui läksin sõbranna pulma ja leidsime ebanormaalselt odavad piletid (300€ TLN-NYC-Washington-Chicago-TLN), millede üks sihtpunkt oli ka NYC.Sellel reisil avastasin ma, et NYC meeldib mulle väga ja juba samal suvel läksin sinna StudentTouri kaudu suveks elama ja töötama. See suvi oli raske (töö otsimine) kuid samas kindlasti üks parimaid suvesid. Järgmine kord kui NY'i läksin oli sama programmiga kaks aastat hiljem. Suvi 2015 oli veel epicum kui esimene suvi ja tundsin, et NYC on minu jaoks väga kodune ja ma võiksin vabalt siin linnas veel pikemalt elada.


Peale 2015 aasta suve reisilt tagasitulekut nutsin ma kapis hüsteeriliselt, sest see tundus ebareaalne, et olen Eestis tagasi. Jumala plaanid on aga kõrgemad kui meie omad ja ta teab meid paremini kui meie ise, ja 2015 sügis oli see, kus ma õppisin Erkit veel lähemalt tundma ja 11. jaanuar 2016 hakkasime me ametlikult käima teades, et see viib ka abieluni. Kuu aega peale käima hakkamist läksin ma, esimest korda lennujaamas nuttes, pooleks aastaks Austraaliasse, aga see on juba omaette lugu. 

Viimane kord käisin ma NY's kolm kuud tagasi veebruaris, kuu aega enne meie pulmi. Läksime Itiga sinna, et olla Grete kõrval tema elu ühel tähtsaimal päeval, mil ta Joshuaga abiellus. Sellel reisil külastasime Itiga veel Miamit, mis oli väga epic kogemus ja võrreldes NY'ga, kus oli väga külm ja jäine, oli seal super mõnus ja soe. ______


Olen aru saanud lõpuks, et Eestis on tõesti super mõnus elada. Esiteks muidugi minu abikaasa ja pere pärast, kuid siin on reaalselt väga hea olla, kui vahepeal veidi reisida ja seigelda saab välismaal. Hinnakem Eestimaad ja Eesti toitu!!!!! USA toit on küll üks asi mis paneb Eestit korralikult armastama!

_______


________

Siin on teile mõned pildid meie eelmisest NYC tripist!

________